REDAKČNÍ PLÁN

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikhassel.Dralno
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 191
Registrován: 6/2/2006, 21:04

Příspěvek od Mikhassel.Dralno »

No po dlouhém odmlčení se (nepřispívání článků z důvodů nedostatku času) bych rád připravil obsáhlejší pojednání o operaci Herbstnebel (tedy Ardenská ofensiva). Do budoucna si také pohrávám s myšlenkou napsat něco sov-finské válce (1939-1940), nebo o finské účasti na Barbarrose (1941-1944).
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 304
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Mikhassel.Dralno píše:Do budoucna si také pohrávám s myšlenkou napsat něco sov-finské válce (1939-1940), nebo o finské účasti na Barbarrose (1941-1944).
Tak tohle by mě velmi zajímalo
Obrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Pegeucko píše:Slova!!!!! Máš na to - jeď. Zatím to neumíme líp. Sapík(Sa 58 ) vdechnul fóru život. Zatím neumíme pracovitýmu klukovi nabídnout víc. Brzdí nás neschopnost jinejch. Jinak - jsme týmový hráči - a Palba, to je naše "dítě" - nesplňuje naše očekávání - ale jsme jeho " rodiče" - a vždycky budem!!!!
Sorry, mám 4 promile !!!!!!!
V poho, Pege, máš pravdu je to tak. Rozvoj vždy něco brzdí, chce to dynamiku, jedna věc je ta co všechno by bylo teoreticky možné a druhá je do toho nahnat lidi ... teoreticky jsou možné velké věci ... prakticky musíte sehnat kvalitní a schopní lidi ... vo tom to je.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

Napsal bych něco o čistkách v RA během 2. světové války. Už jsem začal sbírat podklady, ale nevím jestli by tu byl zájem o politiku.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Marvin píše:Napsal bych něco o čistkách v RA během 2. světové války. Už jsem začal sbírat podklady, ale nevím jestli by tu byl zájem o politiku.

V pohodě, jen to nesmí být předvolební agitace :D

Už mě předvolební boj sere, za týden bude klid.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

Svatá pravda, svatá pravda. Nejsi sám. Ještě štěstí, že to není tak často :))
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Krásný začátek článku o sov.-finské zimní válce je na fronta.cz (já vím, konkurence, ale...) Možná by nebylo na škodu udělat vyjímku z kopírování, pokud by se pisatel zavázal ho dokončit.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Prosím pokud někdo pracujete na tématu " Zimní válka 1939 -40" ( SSSR - Finsko), ozvěte se. Pokud se do 7 - 10 dní neozvete - musím na tom pracovat.
Ono to totiž v průběhu let 1943 a 44 hraje významnou roli ( mám na mysli Finsko a SSSR) v operaci Bagration a já potřebuji - buď přerušit svou práci, nebo pokračovat bez toho!
ObrázekObrázekObrázek
jeikob
praporčík
praporčík
Příspěvky: 354
Registrován: 4/6/2006, 21:00

Příspěvek od jeikob »

dotaz na šéfy:) Tak mne napadlo jak jsem objevil you tube a google video totiž když objevim zajímavej web tak ho prošmejdim co to jde.Že bych otevřel nové téma you tube druhá svetová je tam toho spousta týdenáky nejen nemecký,ruzný klipy z dobovejch filmu a tak.a postupne bych ty odkazy tam přidával.a kdybych našel jo bonbonek tak to dát na nový tema.jde o to jestli to nezatíží palbu ?nejsem na to odborník a taky aby se v tom lidi líp orientovali a malokdo má čas to prohledávat
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

To není špatný nápad, souhlas s tím! Dokonce existuje mód, který vloží video - přehrávač přímo do stránek. Málokdo má čas prohledávat a takové upozornění s komentářem, to by bylo ono. Proto navrhuji zřídit samostatnou sekci pro tyto videa, ale je to o tom aby se toho lidi chytli. :idea:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Lord:
Už jsme něco podobného s Fatalem zkoušeli s flashem - docela to fungovalo.
Jak se vyřeší ta "lapálie" se zbržďováním Palby(zdá se že je to na dobré cestě) můžem na to mrknout.
Původní předpoklad chyby na naší části MySQL se ukázal jako chybný. Nějaký k@kot použil na jiném hostingu chybový script a svezli jsme se i my.
Už se pracuje na nápravě,aby se to neopakovalo.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Nevíte někdo co je s Michanem? Je úterý a pokračování Bagrationu nikde...
A ani mi neodpovídá na SZ:-(
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Atlantis píše:Nevíte někdo co je s Michanem? Je úterý a pokračování Bagrationu nikde...
A ani mi neodpovídá na SZ:-(
Na pokračování si budeš muset nějaký čas počkat.... Ale klidně můžeš napsat nějaký příspěvěk, nemusíš čekat na Michana :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
čet.Hrad
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 109
Registrován: 21/2/2006, 13:09

Příspěvek od čet.Hrad »

Atlantis píše:Krásný začátek článku o sov.-finské zimní válce je na fronta.cz (já vím, konkurence, ale...) Možná by nebylo na škodu udělat vyjímku z kopírování, pokud by se pisatel zavázal ho dokončit.
Cinik (autor zmíněného článku) na Frontu už nějak obsáhleji nepřispívá, působí teď hlavně na Wiki. Zkusím se ho zeptat, zda tam umístil pokračování svého článku.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Michan byl dočasně "penzionován". Dostal čas na rozmyšlenou, sám to tak chtěl, ale věřte, že mezitím určitě dokončuje Bagration, budete překvapeni! Třeba pak dostanete dvojitéj nášup, bude to vyšperkovaný, nakonec nás čeká shrnutí a statistiky. Bagration byla velká operace, která měla několik fázi, podrobně popsané je naleznete pouze Palbě.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hornet
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 261
Registrován: 16/6/2006, 10:57
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od hornet »

Chystám kratší článek o čínském útočném letounu JH-7. V podstatě ho mám hotový, fotky jsou už umístěné na FF, jenže si zaboha nemůžu vzpomenout jak se přesně na ně dělají odkazy. Nebyla na tohle téma v posledních týdnech nějaká změna? :-?
N_Eser
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 127
Registrován: 2/12/2005, 23:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od N_Eser »

v tom forumfoto mas nad tim svym obrazkem napsano odkazy tak na to klikni a otevre se ti okno v nem to je presne, takze staci jen ctrl c ctrl v...
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Taky jsem s tím měl ze začátku problém :wink:

Jinak pro jistotu: pouštím se teď do série článků o italských letadlesh a do rozsáhlé práce o Ju 188 a 388. Tak jen aby mi to někdo nevyfouknul :twisted:
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Odkazy už není třeba tvořit, dělají se "automaticky" pomocí jednoho pluginu. Upravil jsem dle toho i ten Sapíkův návod ZDE:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=1569

Jen jsem to nevložil do toho "návodného obrázku". Zřejmě mu "dopřeju" taky úpravu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

"Návodný obrázek" u tohoto Návodu ZDE:

http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=1569

je již taky opraven - ještě ho opravím ve ForumFoto a bude to komplet.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Zamčeno

Zpět na „Náměty & komentáře“