REDAKČNÍ PLÁN

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

TonyHazard:
Pokud píšeš články z více dílů, po vložení prvního článku napiš OKAMŽITĚ jestě 2-4 příspěvky a do každého napiš jen slovo "Pokračování".
Až budeš mít připravený další díl, pouze klepneš na funkci Upravit a to slovo nahradíš dalším článkem.
Získá to tak lepší "štábní kulturu" než je teď - 1díll ... 2-3 příspěvky diskuze .... 2.díl... atd.
V adminaci to bohužel spojit nejde - musela by se vymazat diskuze mezi těmi díly.
Zkus to tak TEĎ HNED udělat u toho článku T-80.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Pokud nebudu večer u PC usínat tak se pokusím ve dvou dílech něco napsat o stíhacích letadlech z GB a USA v SSSR v době WW2. Nebude to nic obšírného, Hans se na tom bude moci vyřádit a pořádně to zdrbnout :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

sa58 píše:Pokud nebudu večer u PC usínat tak se pokusím ve dvou dílech něco napsat o stíhacích letadlech z GB a USA v SSSR v době WW2. Nebude to nic obšírného, Hans se na tom bude moci vyřádit a pořádně to zdrbnout :D
SUPR! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Mimochodem...píšu Ki-67/109, Mosquito (nejméně dvoudílné) a Hornet/Sea Hornet...takže ruce pryč! :wink:
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Redakční plán

Příspěvek od TonyHazard »

Pro Pegeucko : Zprvu jsem nechápal, co vlastně a jak, už chápu, ale nelze, prostě nelze. Už jsem to jednou zkoušel, ale jak najedu na kolonku ,, upravit,, a píši víc než hodinu, což u mě je normální, tak při odeslání mi celý článek zmizí nebo se mi nějak potentuje. Nevím, jestli to dělá ta ,,moje mašina nebo je chyba v něčem jiném,, Dám na konec pokračování a upozornění, ať se zatím nikdo nepouští do diskuze, než to dodělám celé. (potom upozorním, že je to hotové)
Pro ostatní : Pánové, prosím, žádné rady a chytrosti, nemohu zasahovat do firemního PC, kde je skoro vše ,, filtrováno, blokováno.,, Dík :roll:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Podívejte se lidé na Pabě!
Existuje tady dohoda mezi adminy a mnou, že udělám 2. světovou válku pro Palbu - Západní fronta 1. září 1939 - 1944 ( s úvodem a co předcházelo). Znamená to projekt asi tak na 1 rok. Každé pondělí.
Znamená to vysvětlování si problémů od Hitlera - zatím po Normandii včetně.
Mohu?
Jamo, opereta na xxx dílů?
Osnovu a představu samozřejmě mám.
Co všechno do toho zahrnout - trochu tápu, i když vím.
Zahrnu fašismus, zahrnu nacismus.
Zahrnu hloupost IQ té doby.
Některé boje dám, některé jsou zde řečeny!
Řeknu nejnovější, řeknu hlavně ty, které nám všem prostě nejsou známé...
Máte někdo nápady, máte někdo doplnění, na co bych neměl zapomenout?
Orientačně - začátek polovina ledna 2008 - plus týden...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Michane, vůbec nevím, v jakém rozsahu to chceš dělat. Obávám se, že to téma je extrémně komplexní i ve srovnání třeba s tvým Vietnamem. Nicméně (a to nepíšu často) - za těch cca 10 let, co se válečnou tématikou hlouběji zabývám, jsem v českých luzích a hájích nepotkal nikoho, kdo by se s tímto tématem mohl poprat se ctí. Až TEBE.

Takže hodně štěstí..a když budeš potřebovat nějaké letecké konzultace, tak rád přispěju svou troškou do mlýna..
Obrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Redakční plán

Příspěvek od TonyHazard »

Pokud to půjde, budu pokračovat v sérii tanků a obrněné techniky (tanky francouzský Leclerc, japonský Type 61, německý Leopard 1, sovětský T-72 a bojové vozidlo M2 Bradley) a možná si to zpestřím nějakým vojenským loďstvem.

** Mám ještě jednu zprávu, pro vás nezajímavou, s Palbou nesouvisející, však pro mě důležitou. Už jsem dědek, co se týká let, ale teď jsem byl povýšen na dědka oficiálně, protože se mi před hodinou narodil vnuk Petr (TTD : 530 mm, 3 700 g ) a postarám se, aby šel v dědových šlépějích (v zájmu o armádu). **

Dopl.zprávy (31.12. 07) : Děkuji všem za gratulace, a zároveň se omlouvám ,, sapíkovi,, za chaos, který jsem sem neuváženě vnesl, plně ho chápu, chtěl jsem ušetřit zprávu a neuvědomil si, že to sem nepatří. Děkuji (už mám domluvené zalévání s dědkem z druhé strany, takže tu asi pár dní nebudu, z důvodu ,,rozmazaného,, monitoru)
Naposledy upravil(a) TonyHazard dne 31/12/2007, 08:13, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Tak hoši, je sice pěkné že přejete Tonymu k narození vnuka, ale to si nechte do SZ nebo do infookna na portálu, tady je trochu jiné téma. Proto své zde již své gratulace neuvidíte. Doufám, že to Tony pochopí, pořádek na Palbě musi byt.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Malý dotaz, vadilo by, kdybych udělal "článek" jen tak, že bych přeložil cca čtyři-pět stránek z anglické Wikipedie a případně k tomu jen něco přidal z knížek? Na té wiki je to totiž zmáknuté celkem fajně, jedná se o F-105 Thunderchief, neboli "Thud".
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Malý dotaz, vadilo by, kdybych udělal "článek" jen tak, že bych přeložil cca čtyři-pět stránek z anglické Wikipedie a případně k tomu jen něco přidal z knížek? Na té wiki je to totiž zmáknuté celkem fajně, jedná se o F-105 Thunderchief, neboli "Thud".
Já nevím, ale zdá se mně to takové divné. Ale nevím, co na to šéfové.

Jinak chtěl bych do budoucna napsat něco o tanku Turan. Ale jen lehce...
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Jean: Doporučoval bych nedělat doslovný překlad, ale vzít to jako jeden ze zdrojů, obohatit o další..spoj aspoň 2 - 3 články dohromady, rozsahem nejsi nijak limitován. Ať to za tu práci stojí a nikdo si tě nemůže vzít do úst, že nejsi vůbec tvůrčí.
Obrázek
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Gentlemani, veřejně zde prohlašuji svůj záměr spáchat seppuku tím, že se pustím do článku o F-4 Phantom II. Budiž mi Valhalla milostiva.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Amen bratře :). Já zase výhledově plánuji takový seriálek o triu Ar 234, Me 262 a Me 163 (přibližně v podobě a rozsahu, který jsem psal na bombardéry Luftwaffe). Ale předtím mám tady ještě nějaké resty a hlavně strašlivý dluh vůči škole, který jsem dnes navýšil neskonale, ale opravdu NESKONALE dementním způsobem.
Obrázek
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Tak Phantom se zatím celkem úspěšně rýsuje v dohledné době :D
Chtěl jsem si tu s předstihem zaclaimovat téma na článek o pomoci západu směrem do SSSR, od začátku do konce jeho trvání a o naivitě a hlouposti ve vztazích západ-SSSR. Bude to sakra na dlouho a asi na víc pokračování, jen si to chci předběžně nahlásit.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Sakra jean2005, že kleju, to uděláš věc.
Tady se o té pomoci Západ - SSSR pořád jen spekuluje a každý dá nějak vytržený údaj z kontextu. Myslím, že si to správné uspořádání v jednotlivých letech určitě zaslouží. Vyloženě se na to, stejně jako škareďáka ( F- 4 Phantom ) těším. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Czarnian
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 124
Registrován: 5/1/2008, 15:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Czarnian »

Rád bych se pustil do biologických zbraní. Jestli na tom už někdo nedělá:)
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Tak se mi podruhé během pěti minut zhroutil Word při úpravách úvodu k Phantomovi. Himl....zatr...zkur...Mrkvosoft. Pár stránek bez obrázků a nějak to nechce zkousnout, bestie jedna. Takže zase reset celého PC, jinak to ten dokument ani nenačte, ach jo...
Jinak jestli to stihnu ještě doupravit a jestli mi v práci dají pokoj, budou možná už dnes tak první tři díly i s pár fotkama...
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

Mam někde rozepsané článek o PTŘS,katgorie,způsoby navádění,tak estli přijdu na to jak k vám dostat obrázky(a ten článek)a pokud ho najdu a nepolezu někomu do zelí,můžu ho pak přihodit?Ale nevím kdy
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

jean2005 píše:Tak se mi podruhé během pěti minut zhroutil Word při úpravách úvodu k Phantomovi. Himl....zatr...zkur...Mrkvosoft. Pár stránek bez obrázků a nějak to nechce zkousnout, bestie jedna. Takže zase reset celého PC, jinak to ten dokument ani nenačte, ach jo...
Jinak jestli to stihnu ještě doupravit a jestli mi v práci dají pokoj, budou možná už dnes tak první tři díly i s pár fotkama...
To je zajímavé, mě se zatím Open Office nikdy nekousl, napsal jsem v něm snad všechny článečky pro Palbu...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Zamčeno

Zpět na „Náměty & komentáře“