REDAKČNÍ PLÁN

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Zamčeno
ringlett
praporčík
praporčík
Příspěvky: 308
Registrován: 6/3/2012, 19:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ringlett »

Farky píše:Vítej na Palbě, na povídání o Spitfiru se těším.

P.S. - systém vkládání obrázků který je tu vyžadován má dobrý důvod, proto je vhodné se ho držet. :wink:
zrovna to studuji, opravím a polepším se :oops:
ringlett
praporčík
praporčík
Příspěvky: 308
Registrován: 6/3/2012, 19:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ringlett »

Tempik píše:Ringlete, slušná práce. Kdybys plánoval v podobném duchu pokračovat tak nějak až do konce války (tedy i těsně po), tak by to bylo určitě na samostatné vlákno. Staré bych pak probral, přesunul užitečné věci do toho tvého a zbytek z toho starého poslal do propadliště dějin.
Děkuji,
mám v plánu takto dojet až ke Spitefulům a Seafangům ...
Přeci jen, tohle je moje srdcovka a kniha nevyjde*, takže postupně ve zkrácené formě tady. Plus kamuflážní předpisy a tak.

*nejsou práva na fotky. Navíc výkresy nezvládám dodělat (respektive nepodařilo se mi je zachránit z umřelého disku)
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od TonyHazard »

ringlett píše:Jsem tu nový, ale pokusím se dát trochu do kupy vlákno o Spitfiru. Něco málo na to téma mám. Fotky však budu tahat odkud se dá formou odkazů.
Po krátkém projítí jmenovaného tématu (tuším, že půjde o velmi kvalitní informace) mám návrh pro moderátora dané sekce. Rozdělit téma a původní část poslat do "archívu". To ringlettovo "doplnění" by zde právem zůstalo jako nový hodnotný článek.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Jop, chci to udělat. Proto jsem se ptal jestli hodlá pokračovat. Dnes už ale ne, musím jít spát. O víkendu na to skočím, slibuji.
ringlett
praporčík
praporčík
Příspěvky: 308
Registrován: 6/3/2012, 19:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ringlett »

Tempik píše:Jop, chci to udělat. Proto jsem se ptal jestli hodlá pokračovat. Dnes už ale ne, musím jít spát. O víkendu na to skočím, slibuji.
Děkuji za osamostatnění tématu. Momentálně pracuji na dokončení seznamu typů první generace tohoto letounu.

Chci se zeptat, mám dávat všechny typy do jednoho tématu nebo udělat separé témata pro Spitfiry F verzí (tady by asi byli i cvičné), Spitfire PR verzí, pro Seafiry, Spitefuly, Seafangy?
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Je to na tobě. Ty jsi autor. Podle mého by bylo dobré mít pozemní Spitfiry oddělené od námořních. Průzkumné verze často (ne li vždy?) vycházeli ze stíhacích, tak by bylo možná zbytečné je tříštit do dalšího tématu. Spiteful a Seafang jsou prozměnu jen takové malé epizody. Možná by i zasloužili vlastní vlákno, ale není to určitě nutné.
To je tedy můj pohled.
Každopádně držím palce. Zatím se mi tvůj článek líbí. Popsat spitfira prakticky znamená popsat vývoj letecké války nad evropou a to není malé sousto.
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Kdyby se někdo brouzdal kolem jihoamerických zbrojních výdobytků (jako že asi ne, ale čert ví), dejte mi echo. Se zvláštním ohledem na Brazílii, Argentinu a Chile.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Takže kolegové, dneska večer dám na Palbu kompletně rekonstruovaný článek - či reportáž o kelském oppidu Starém Hradisku. Dal jsem si práci abych tento článek dostal na úroveň prací o Rmízu a Křižanovicích.

Dále oznamuji, že se mi podařilo se dopracovat nějakého pokroku v práci Izrael v jasné krizi. Zatím mi z toho vychází velmi problémový článek ale jak jsem slíbil, tak bude a na palbu ho dám.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Oznamuji, že pracuji na lehkém křižníku EMDEN (1925), dále pak na třídě bitevních křižníků ERSATZ YORCK (WW1) a kapesních bitevních lodí třídy P (P-class; Panzerschiff).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Pro jistotu - letadlová loď Béarn by ráda zakotvila v mém virtuálním přístavu .)
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od TonyHazard »

Našel jsem si trochu času a hodně chutě něco napsat, tímto by se zde mohly asi za tři měsíce (možná, že o něco dřív) objevit americké lehké tanky typové řady M3 a M5.
Pokud na nich už někdo dělá, dejte mi vědět, já mu to z titulu funkce zakáži. :mrgreen:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Když jsem zflikoval Béarn, tak si do budoucna rovnou zamlouvám i Commandant Teste spolu s další hordou letounků.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od hydrostar »

Nechtěl bys nejdřív přidat neco opravdu málo o Joffre a Painlevé? Ono toho moc nebylo, ale něco přece jen ano.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Ale tak můžu, ono to opravdu moc času nezabere. Ok.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Menší aktualizace mých milých rezervé:

1) Joffre a Painlevé
2) Commandant Teste + letouny
3) hybridní nosiče letounů (mám to už nějakou dobu v plánu, ale Lord mě vyplašil zmínkou o Flugdeckkreuzeru, tak aby se toho nikdo nechytnul :D..respektive německých klidně, ale celkový pohled bych si ponechal ve vší drzosti jáá :D)
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Lord »

Polarfox píše:hybridní nosiče letounů (mám to už nějakou dobu v plánu, ale Lord mě vyplašil zmínkou o Flugdeckkreuzeru, tak aby se toho nikdo nechytnul :D..respektive německých klidně, ale celkový pohled bych si ponechal ve vší drzosti jáá :D
Tak to jsem zvědavej :lol:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Následující měsíce se asi budu věnovat námořním tématům, takže bych si předběžně zamluvil:

1) francouzské supertorpédoborce
2) když už budu u toho, tak nejspíše i vývojovou linii francouzských klasických torpédoborců
3) a zbytek mi stejně nikdo na 99% nevezme, takže toť asi vše :D
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Pátrač »

Právě jsem vyvěsil další práci o pravěkých ale středověkých opevněních, tentokrát je to obec Otaslavice a vše pozoruhodné kolem ní. Na portál to buď skočilo samo nebo to někdo uděla a já mu děkuji. Pátrač
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od skelet »

nemáš zač :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Pracuji na třídě britských lehkých křižníků EDINBURG, projektu bitevní lodě LION (WW2) a bitevním křižníku TIGER. Dále bych se chtěl věnovat třídě bitevních křižníků LION (WW1).
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Náměty & komentáře“